Winietki ślubne personalizowane – stylowy dodatek na stoły weselne

Wybranie właściwego usadzenia gości przy stołach jest nie lada wyzwaniem. Gdy już uda się ich rozsadzić, konieczne jest poinformowanie ich o przydzielonych miejscach. Do tego celu stosowane są winietki na stoły weselne. Teraz można kupić je także z personalizacją!

Czym są winietki ślubne?

Na śluby i wesela zamawiane są obecnie nie tylko zaproszenia, ale także wiele innych druków. Wśród nich znajdują się winietki ślubne, które przeznaczone są do informowania gości o przydzielonych dla nich miejscach przy stołach.

Winietki na stoły weselne mają postać małych kartoników, najczęściej złożonych na połowę, aby można było ustawić je na stole. Na winietkach ślubnych znajdują się informacje o gościach – ich imię i nazwisko. Dzięki temu goście mogą łatwo wyszukać swoje miejsca przy stole po dotarciu na salę weselną.

Winietki ślubne z personalizacją – dlaczego warto?

Winietki można przygotować samodzielnie, po prostu wypisując imiona i nazwiska gości na sztywnych karteczkach, jednak efekt nie zawsze jest elegancki. Właśnie dlatego bardzo często zamawiane są gotowe winietki ślubne wraz z personalizacją.

Personalizowane winietki wyróżniają się stylowym wyglądem i są od razu gotowe do użycia. Nie trzeba zatem wypisywać ich odręcznie, co oszczędza dużo czasu i jednocześnie zmniejsza ryzyko błędów.

Zalety winietek ślubnych z personalizacją:

  • mnóstwo pięknych wzorów do wyboru
  • brak potrzeby odręcznego wypisywania
  • oszczędność czasu na przygotowaniach
  • elegancka dekoracja stołów weselnych
  • przystępne ceny

Gdzie zamówić winietki weselne z personalizacją?

Obecnie zachwycające winietki ślubne (tu) w wielu pięknych wzorach można zamówić już teraz online. Są one dostarczane przez firmy wykonujące druki okolicznościowe, na przykład na śluby, chrzciny, komunie, bierzmowania, urodziny i inne wydarzenia.

Aby zamówić personalizowane winietki ślubne, należy przygotować wcześniej listę gości zaproszonych na wydarzenie. Gdy nie wiadomo, z jaką osoba towarzyszącą przyjdzie zaproszona osoba, można wtedy zamówić także winietki z nadrukiem „Osoba towarzysząca” lub zamówić winietki puste, które można wypisać potem.