Trendy w sezonie wiosna/lato 2020

Zima dobiegła już końca, a wraz z nią trendy ubiegłego sezonu. Obecnie w modzie kontynuowane są kierunki rozpoczęte rok temu, jednak letni sezon w roku 2020 zaskakuje różnorodnością akcentów.

Najmodniejsze wzory na wiosnę

Sezon wiosna/lato 2020 przynosi wiele zaskoczeń, szczególnie jeżeli chodzi o różnorodność inspiracji modowych, na jakie można liczyć. Bogactwo kolorów i wzorów, które proponują projektanci komercyjni, przywołuje skojarzenia z kalejdoskopem. I w tym sezonie powinno się postawić przede wszystkim na zmienność.

kurtka przejściowa damska

Damskie garnitury

Powrót klasycznie wyglądających garniturów damskich i marynarek w stylu oversize zachęca do zabawy modową konwencją. Od teraz moda uliczna pozwala łączyć elegancję i vintage ze stylem sportowym. Oczywiście poszczególnym kolekcjom przypisane zostały również klasycznie wyglądające torebki, w które koniecznie trzeba się zaopatrzyć.

Futurystyczne akcenty w modzie

W tym sezonie kontynuowane będą również rozpoczęte w zeszłym roku akcenty futurystyczne. Kurtki wiosenne damskie w stylu oversize i wiele para modnych dresów to tylko przykłady tego rodzaju odzieży. Oczywiście warto zwrócić uwagę również na dodatki w postaci wymyślnych okularów przeciwsłonecznych oraz torebek i plecaków. Sprawdź ofertę yups.

Styl boho 2020

W roku 2020 styl boho jest wciąż żywy i właściwie ma się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Na szczególną uwagę zasługują przejrzyste bluzki w kwieciste wzory, które królować będą w tym sezonie.