Niech twoje dłonie zabłysną szykiem i elegancją. Wybierz złoty pierścionek dla siebie.

Piękno niejedno ma imię. Od wieków istniało wiele kanonów piękna, czy też mody. Do dziś zmienia się ona dość dynamicznie a największe domy mody kształtują co jakiś czas nowe trendy, które większość świata powiela dalej w swoich stylizacjach. Moda od dawien dawna znała również styl dla biżuterii. Złote pierścionki, tak jak diamenty, od lat są czymś, co pragnie mieć praktycznie każda kobieta.

Złoty pierścionek 585 a złote pierścionki próba 333

Złoto jest zdecydowanie metalem szlachetnym cenionym od wieków, który kojarzy się przede wszystkim z dobrobytem. Było wykorzystywane przez wieki do lokowania środków finansowych, czy do tworzenia ponadczasowych wyrobów jubilerskich. Kiedyś ludzie inwestowali w złoto, by zabezpieczyć swój majątek i zapewnić następnym pokoleniom odpowiedni byt. Niesamowity jest fakt, że nawet wieloletnia złota biżuteria potrafi zachować swój niepowtarzalny, nietuzinkowy blask przez setki lat. Dziś dostępne są różnego typu wybory ze złota. Te najbardziej popularne w Polsce pierścionki to próby 585 i 333. Obie prezentują się świetnie w odpowiedniej oprawie.

Nowoczesne połączenia złotej i srebrnej biżuterii

Tak naprawdę bez względu na okazję, czy miejsce, zdecydowanie możesz wzbogacić swoją stylizację o ozdoby wykonane ze srebra czy też złota. Oba metale wyglądają zawsze stylowo, natomiast przy ich łączeniu warto pamiętać o kilku ważnych aspektach. Aby duet stworzony z tych metali szlachetnych wyglądał naprawdę efektownie, powinny one posiadać podobną fakturę być w tym samym stylu. Tak więc trzymaj się jednej opcji, a twoje dodatki zawsze będą dobrze wyglądać.