Nasiona marihuany – jak sprawić, aby roślina dała żywiczne kwiaty?

Nasiona marihuany są najważniejszą częścią uprawy zielonej rośliny. Można je znaleźć w prawie wszystkich sklepach zajmujących się dystrybucją produktów konopnych. Są podstawą uprawy marihuany.

Nasiona marihuany – czym są?

gorilla glueNasiona Marihuany to nazwa nadana nasionom, które zapoczątkowują wzrost zielonych roślin z gatunku cannabis sativa i indica. Są to bardzo małe łuski, które zawierają wszystkie składniki odżywcze potrzebne do wzrostu rośliny. Mogą występować w wersji żeńskiej oraz męskiej. Pozwalają na uprawę dowolnych odmian.

Innowacją są automatyczne nasiona konopi, które zostały ostatnio opracowane, aby pomóc ludziom, którzy mają trudności z samodzielną uprawą marihuany. Te nasiona kwitną automatycznie, niezależnie od ilości światła, na które są wystawione.

Odmiany konopi automatycznie kwitnących zakwitną w określonym czasie, niezależnie od ilości światła. Dzięki temu osoby, które nie lubią doglądać swoich roślin przez długi czas, mogą szybciej cieszyć się kwitnieniem niż samemu dbać o swoje rośliny.

Konopie indyjskie to roślina, która będzie rosła zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Uprawiane na zewnątrz rośliny konopi są wystawione na działanie słońca i wiatru, co może prowadzić do utrudnionych warunków. Rośliny konopi uprawiane w pomieszczeniach są osłonięte przed środowiskiem zewnętrznym, ale wymagają źródła światła, które jest sztuczne. Genetyka obu typów jest jednak zbliżona.

Choć nie można kupować ani sprzedawać roślin, można kupić nasiona marihuany w internecie, całkowicie legalnie.

Kluczowy aspekt uprawy – nasiona żeńskie

Kupując żeńskie nasiona konopi, otrzymasz paczkę nasion, które w 100% przypadków produkują te same rośliny żeńskie. Mogą być uprawiane w każdych warunkach oświetleniowych i automatycznie wytworzą pąki pokryte żywicą. Są dobrym wyborem dla osób, które chcą otrzymać wysokiej jakości produkt końcowy za każdym razem – płci żeńskiej.