Modne wiosenne buty damskie

Modele półsezonowe można nosić w czasie chłodów i odwilży, natomiast wersje z platformą sprawdzą się podczas błotnistej pogody. Grube botki noszone są zarówno z jeansami typu skinny, jak i szerokimi spodniami, które można wsuwać, skracać lub wkładać do środka buta. Chelsea może pasować do tonacji stroju lub być kontrastowym akcentem w kolorze białym, lub czerwonym.

Botki i buty z nadrukiem zwierzęcym

Nadruk na butach wciąż nie stracił na popularności. Lampart, tygrys, zebra, wąż czy krokodyl – każdy motyw zwierzęcy ma swój własny magnetyzm. Noś animalistyczne buty, botki i buty z prostymi, prostymi ubraniami. W zależności od koloru i kombinacji, buty te mogą stanowić centralny punkt stylizacji lub ciekawe uzupełnienie.

Buty wojskowe dla kobiet

Model przypominający buty Lary Croft? Dobre buty na wiosne damskie, to obowiązkowe wyposażenie. Zwróć uwagę na wysokie kozaki lub kozaki do połowy łydki i masywne botki będą idealne na tę porę roku- wszystkie różnią się wysokością i kształtem podeszwy, ale każdy z nich jest na swój sposób spektakularny. Buty są inspirowane stylem wojskowym, z podeszwą z traktora i sznurowanym zapięciem, przypominają wojskowe buty z wysokimi kostkami.

Białe buty do kostek

Kolejnym bohaterem, który wkroczył w nowy sezon jest kolor biały. Białe skórzane buty za kostkę i botki odświeżają i kontrastują obraz dobrze, można je nosić zarówno z monochromatycznymi szarymi i białymi rzeczami, jak i z jasnymi nadrukami i pastelami. Połączenie białych butów do kostek, dżinsów i prostej koszuli to strzał w dziesiątkę.