Jakie buty dobrze uzupełnią sportowy strój?

Obuwie potrafi zarówno zepsuć, jak i doskonale dopełnić konkretną stylizację. Współcześnie dużą popularnością cieszy się odzież streetwear, gdyż nie tylko świetnie się prezentuje, ale również zapewnia komfort i nie krępuje ruchów. Nadaje się do praktycznie każdej aktywności. Jak jednak dobrać buty, które będą pasowały do sportowego stylu?

Znane, sportowe marki

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na buty Nike. Firma ta jest już od wielu lat liderem w branży odzieży sportowej. Kojarzy się z wysoką jakością i oryginalnymi produktami. Wiele modeli tej marki cieszy się sporą rozpoznawalnością, zwłaszcza wśród sportowców. To obuwie z pewnością doskonale uzupełni stylizację w stylu streetwear.

Co więcej, buty Nike nie tylko świetnie wyglądają, ale również charakteryzują się wytrzymałością na uszkodzenia i trwałością. Z pewnością nie stanowią zakupu na jeden sezon. Warto więc zapłacić za nie więcej, ponieważ ich jakość jest adekwatna do ceny.

Dobieranie pasujących kolorów

Jeżeli cała stylizacja jest dosyć oryginalna, najlepiej dopełnić ją klasycznymi dodatkami. Na przykład do bogato zdobionego dresu z pewnością będą pasować czarne, skromne sneakersy. Nie ma bowiem sensu przesadzać z mieszaniem wyrazistych wzorów lub rzucających się w oczy kolorów. W takiej sytuacji całość może się prezentować mało elegancko.

W przypadku, gdy chciałoby się założyć oryginalne, przyciągające do siebie uwagę obuwie, najlepiej zestawić je ze skromną, minimalistyczną stylizacją. Wtedy stanie się ono jej głównym elementem ozdobnym. Na takie rozwiązanie często decydują się chociażby rozmaici celebryci, co można zaobserwować na zdjęciach, publikowanych w poświęcanych im artykułach.

https://preorder.pl/on/obuwie/0,nike