Bransoletki damskie srebrne i złote – jak je nosić?

Bransoletki, które praktycznie od zawsze zdobią kobiece nadgarstki, w ostatnich latach stały się niezwykle modne. Ten rodzaj damskiej biżuterii potrafi idealnie wzbogacić każdą stylizację, czy to codzienną czy wieczorową. Co więcej, złote lub srebrne bransoletki doskonale sprawdzają się w roli eleganckiego prezentu.

Bransoletki srebrne damskie – zawsze stylowe i eleganckie

Dzisiejsza moda oferuje przeróżne wersje bransoletek – solidne drewniane, grube skórzane rzemienie, plastikowe ich wersje o ciekawych kształtach, a także te wykonane z kolorowych szklanych koralików. Jednak najbardziej stylowe i atrakcyjne są oczywiście bransoletki wykonane z najcenniejszych kruszców. Te bransoletki damskie srebrne są eleganckie, odróżniają się jakością, a do tego są ponadczasowe.

Srebrna i złota biżuteria razem czy osobno?

bransoletki srebrne damskie

Dzisiejsze wersji złotych i srebrnych bransoletek zaskakują nas swoim wzornictwem, ale też różnorodnością. Każda z nas znajdzie więc coś odpowiedniego dla siebie. Może to być subtelna, klasyczna ozdoba na nadgarstek lub bardziej wyrazista bransoletka, na przykład modułowa.
Decydując się na zakup bransoletek wykonanych z droższych kruszców, pamiętajmy o tym by dobierać je do pozostałej naszej biżuterii, za zatem pierścionków, kolczyków czy łańcuszków, z którymi palujemy je nosić. Jeśli lubimy klasyczne zestawienia to łączmy ze sobą złoto ze złotem, zaś srebro ze srebrem. Jak najbardziej można też łączyć ze sobą oba te kruszce, dlatego panie lubiące eksperymentu i zabawę z modą, śmiało mogą sięgać po takie rozwiązanie.