Bielizna pod kontrolą

Wybór odpowiedniego biustonosza to dla części kobiet wciąż jest spore wyzwanie, trzeba znać kilka trików, aby podjąć dobrą decyzję.

Tylko nie z bazarku

Przede wszystkim należy zawsze stawiać na bielizną wysokiej jakości takich brandów jak Gorteks i inne renomowane. Kupując ją na bazarku tylko wyrządzamy sobie krzywdę, ponieważ tego typu towar musi być z dobrych materiałów i powinien być zrobiony z precyzją. Poza tym zawsze powinniśmy mieć możliwość przymierzenia stanika i stwierdzenia czy rzeczywiście dobrze leży.

Wszystko musi być dopasowane

No i właśnie tutaj często pojawia się problem, bo kiedy on właściwie dobrze leży? Z pewnością, gdy rozmiar biustonosza jest odpowiednio dobrany. Tylna część, na plecach, ma poziome położenie, cały ciężar nie spoczywa na ramiączkach tylko właśnie na obwodzie. Nie może być mowy o wrzynaniu się ramiączek w ciało. Miseczki natomiast muszą idealnie zakrywać piersi, jeżeli „wystają” czy „wychodzą” to na pewno jest ona za mała. Fiszbiny natomiast muszą przylegać do ciała. Po bokach natomiast znajdować się mniej więcej na środku pachy. W przymierzalni warto też poskakać czy poruszać się, aby sprawdzić jak wybrany stanik może zachować się, gdy jego właścicielka będzie bardziej aktywna w ciągu dnia.

Jak doskonale wie każda kobieta rozmiarów i rodzajów biustonoszy jest dzisiaj bardzo dużo, znaleźć jednak ten najlepszy jest bardzo trudno, ponieważ jest to sprawa indywidualna. Często trzeba długo próbować, zanim znajdzie się ideał.