Bardotka – biustonosz, który podkreśli kobiece piękno

Bardotka to model biustonosza, który zyskał sławę za sprawą aktorki Brigitte Bardot, która występując w nim na ekranie, stała się symbolem kobiecości i seksapilu. Do dziś bardotkę uważa się za wyjątkowo elegancką i zmysłową bieliznę, która doda uroku każdej pani – niezależnie od wielkości piersi. Dlaczego warto wybrać akurat ten typ stanika i komu najbardziej będzie on odpowiadał?

Zalety biustonoszy-bardotek

Bardotka to stanik właściwie uniwersalny. Pasował będzie każdej pani bez względu na to, czy natura obdarzyła ją dużym czy małym biustem. Ten model biustonosza jest bardzo wygodny i doskonale podtrzymuje nawet duże piersi. Te są ładnie wyeksponowane, a jednocześnie bardotka wspaniale radzi sobie z nich podtrzymaniem, dzięki czemu nie cierpi nasz kręgosłup. W przypadku niewielkich piersi biustonosz-bardotka także świetnie się sprawdzi: biust będzie wydawał się pełniejszy i bardziej ponętny, a my poczujemy się kobiece i atrakcyjne.
Rodzaje bardotek dostępnych w sklepach

Dodatkowym atutem bardotki jest mnogość modeli występujących w sklepach. Panie z dużym biustem ucieszą się z solidnych ramiączek i miseczek, ich koleżanki z mniejszymi piersiami będą mogły wybrać modele usztywniane, wyposażone dodatkowo w push up, dzięki czemu ich biust optycznie się powiększy. W sklepach dostępne są bardotki w różnych kolorach i wzorach: proste i haftowane, ozdobione koronką czy innymi zdobieniami, wyjątkowo kobiece i seksowne.